TADEUSZ WILKOSZ 16 KWIETNIA WE WŁOSZCZOWIE!

Podczas zeszłorocznej edycji O!PLA,  pod względem ilości młodych widzów na projekcjach O!PLA DZIECIOM, WŁOSZCZOWA zdyskwalifikowała  pozostałe „oczka” na mapie O!PLA. Nie dziwi więc fakt, że właśnie tam zawita już 16 kwietnia Mistrz Polskich Dobranocek – TADEUSZ WILKOSZ! 

TERMIN: 16.04.2014 || 10:00
MIEJSCE: KINO MUZA (ul. Wiśniowa 19, Włoszczowa)

575393_458891227519664_267236607_nTadeusz Wilkosz prezentuje Smoka Barnabę na polsko-słoweńskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym StopTrik 2012 w Niepołomicach  (zdj.: Olga Bobrowska, StopTrik Festival)

TADEUSZ WILKOSZ to jedna z najważniejszych postaci w polskiej animacji; reżyser, scenarzysta i scenograf filmów animowanych przez lata związany ze Studiem Małych Form Filmowych Se-Ma-For. Twórca m.in. Misia Colargola, Małego Pingwina Pik-Poka i Trzech Misiów, ale także wspaniałych pojedynczych filmów dla starszych (“Nie drażnić lwa”, “Niezwykła kariera”, “Worek”), i młodszych widzów (“Dick i jego kot”, “Smok Barnaba”). Wielokrotnie nagradzany na festiwalach filmowych w kraju i zagranicą.

Spotkanie poprzedzi projekcja odnowionej wersji pełnometrażowego, aktorko-animowanego film Tadeusza Wilkosza i Pawła Wendroffa pt. TAJEMNICA KWIATU PAPROCI (2004), zrealizowanego w łódzkim studiu ANIMA-POL.

TAJEMNICA KWIATU PAPROCITAJEMNICA KWIATU PAPROCI (2004), reż. reż. Tadeusz Wilkosz, Paweł Wendorff, ANIMA-POL

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s