PAC! OD PIĄTKU W KINACH!

Krótka animacja Alicji Błaszczyńskiej PAC! wejdzie do kin już 20 lutego wraz z islandzką czarną komedią O KONIACH I LUDZIACH Benedikta Erlingssona. Jest to nagroda, jaką PAC! zdobyło za zajęcie I miejsca w kategorii ANIMOWANE FRASZKI na O!PLA 2014. Nagrodę ufundował dystrybutor filmu O KONIACH I LUDZIACH – SPECTATOR.

PAC!PAC! (2012, 01’19”), Alicja Błaszczyńska, PWSFTviT ŁÓDŹ

Alicja Błaszczyńska urodziła się w 1991 roku. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczęła studia kulturoznawcze na Uniwersytecie Łódzkim, a następnie na kierunku animacja i efekty specjalne w łódzkiej szkole filmowej. Obecnie jest studentka czwartego roku. PAC! zdobył Złoty Tobołek Koziołka Matołka na O!PLA 2014 w kategorii ANIMOWANA FRASZKA. FILMOGRAFIA: PAC! (2012), INTRUZI (2013; udział w O!PLA 2014), ZDOBYWCY TRÓJKĄTNEGO KOSMOSU (2015).

Warto dodać, że jest to już drugi efekt współpracy O!PLA ze SPECTATOR. Od 5 grudnia 2014 mogliście oglądać w kinach inną ANIMOWANĄ FRASZKĘ z O!PLA 2014 – MIZANTROPIĘ (2013) Ewy Sobczak (PJWSTK w Warszawie) – poprzedzającą DZIEWCZYNKĘ Z KOTEM Asii Argento.

spectator-logo 0,15AAB - Kopia

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s