„DOKUMENT” MARCINA PODOLCA WYRÓŻNIONY NA BYDGOSKICH ANIMOCJACH!

animocje.logo.rgb.pionZ wielką radością O!PLA przyjęła w sobotni wieczór werdykt Jury 6. Festiwalu Filmów Animowanych ANIMOCJE (18 – 24.04.2016, Bydgoszcz) przyznający Wyróżnienie filmowi Marcina Podolca pt. DOKUMENT. Film dostał się na bydgoską imprezę „z automatu” (poza selekcją) dzięki wygranej na zeszłorocznym Festiwalu O!PLA (Złoty Tobołek Koziołka Matołka w kategorii SZKOLNEJ).

Jury w składzie: Jerzy Armata (przewodniczący), Jan Balej, Michael Carrington, Monika Kuczyniecka, Marek Skrobecki, Kamil Śmiałkowski zdecydowało nie tylko o przyznaniu Wyróżnienia, ale także nagrody dodatkowej w postaci pakietu bezpłatnych zgłoszeń na 50 festiwali filmowych od platformy Click For Festivals www.clickforfestivals.com. Polskim akcentem wśród tegorocznych laureatów jest także składanka internetowego serialu Magdaleny Pileckiej pt. DINO OR SOMETHING, który zdobył Nagrodę Publiczności. Pełną listę zwycięzców znajdziecie TUTAJ.

DOKUMENTDOKUMENT (2015, 6’50”), Marcin Podolec, PWSFTviT ŁÓDŹ

Festiwal O!PLA współpracuje stale z kilkoma znakomitymi festiwalami w Polsce, które co roku „wystawiają” dla laureatów poszczególnych kategorii na O!PLA zaproszenia poza selekcją do swoich konkursów . I tak zwycięzca KATEGORII SZKOLNEJ na O!PLA otrzymuje zaproszenie na Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych ANIMOCJE w Bydgoszczy.

Warto przy okazji przypomnieć, że w zeszłym roku NIEBIESKI POKÓJ po wygranej na O!PLA zaproszony został na Festiwal Filmowy OPOLSKIE LAMY, gdzie zdobył Grand Prix w kategorii ANIMACJA – ZOBACZ!.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s