„THE CURSE OF THE WERE-RAT” NA WIELKIM FINALE O!PLA 2016!

Polska animacja to nie tylko twórcy mieszkający w Kraju nad Wisłą. Na całym świecie możemy odnaleźć artystów o polskich korzeniach, którzy albo tylko studiują animację na najlepszych uczelniach, albo już żyją i tworzą z powodzeniem w innych – bliższych i dalszych – krainach. 

TERMIN: 13.05.2016 || 19:00
MIEJSCE: KLUB DOM (ul. Piotrkowska 138/140 | OFF Piotrkowska)
WSTĘP WOLNY

The Curse of the Were-Rat5935

DSC03769_4JAN JULIAN ROSPOND urodził się 1 listopada 1994 roku w Krakowie. W wieku 15 lat porzucił Kraków żeby zamieszkać w Wielkiej Brytanii, gdzie przez dwa lata uczęszczał na kurs Art & Design w Northampton College. Pomimo zainteresowań w wielu dziedzinach sztuki po ukończeniu nauki w Northampton zdecydował skupić się na filmie. Przeprowadził się do Birmingham by studiować Film i Animacje na uniwersytecie Birmingham City University. Zakończył studia z tytułem Bachelor of Arts z wyróżnieniem. Od tego czasu jego film dyplomowy THE CURSE OF THE WERE-RAT zdobył wiele nagród, miedzy innymi Royal Television Society Award za najlepszą animacje studencką.

***

plakatPartnerami WIELKIEGO FINAŁU O!PLA 2016 są: TISSOTOYS, KINO BODO, KLUB DOM, KLUB KRAŃCOOFKA, FILMOWE WYDAWNICTWO WOJCIECH MARZEC, J&P STUDIO GRAFIKI FILMOWEJ LESZKA GAŁYSZA, STUDIO GRAFICZNO-FILMOWE MARKA SERAFIŃSKIEGO, STUDIO MINIATUR FILMOWYCH, ŻÓŁTY SZALIK, VINDA, DIY ŁDZ/// oraz FESTIWALE: ANIMOCJE, EUROSHORTS (FUNDACJA MŁODEGO KINA), FESTIWAL KOMIKSU I GIER, KOCHAM DZIWNE KINO, OPOLSKIE LAMY, STOPTRIK.

Patroni Medialni WIELKIEGO FINAŁU O!PLA: Film&TV Kamera”, KINO AMATORSKIE.PL, „Magazyn Filmowy” (Stowarzyszenie Filmowców Polskich), PLASTER ŁÓDZKI, STUDENCKIE RADIO ŻAK POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ, TV WULKAN.

SPOT O!PLA 2016 (Anna Nowicka > popularne.nazwisko@gmail.com / Piotr Szkałuba > urumbumburu@gmail): https://www.youtube.com/watch?v=cuHJBLioLBM

Głównym Organizatorem OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU POLSKIEJ ANIMACJI „O!PLA” jest PIOTR KARDAS (Animation Across Borders).

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s