O!PLA NA FESTIWALU KOMIKSU I GIER W ŁODZI!

plakat-b1Co roku podczas Gali Finałowej O!PLA, poza statuetkami Tobołków Koziołka Matołka i nagrodami rzeczowymi, przyznawane są nagrody specjalne, takie jak zaproszenia poza selekcją do konkursów zaprzyjaźnionych festiwali. Pośród wszystkich, jest też nagroda dla animacji rysunkowej i animacji komputerowej 3D z największą liczbą głosów. Jest nią specjalna prezentacja podczas MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALU KOMIKSU I GIER w Łodzi. W tym roku uczestnicy – ranne ptaszki – zobaczą: ZAPIS Z WCZORAJ (2015) Michała Soi (ASP KRAKÓW) i TĄ CHOLERNĄ NIEDZIELĘ (2014) Przemka Kotyńskiego (Studio Produkcyjne ORKA).

TERMIN: 02.10.2016 || 09:30
MIEJSCE: ATLAS ARENA – SALA A (ul. Bandurskiego 7)

yesterdays-record_2

ZAPIS Z WCZORAJ (2015) Michał Soja

Setki bodźców, wielość ról i zadań wpływają na chaotyczny obraz rzeczywistości formujący się w umyśle. Realizacja stanowi analizę percepcji nieuporządkowanej rzeczywistości oraz podejmuje próbę translacji pamięci na formę filmową. Autor zestawia mechaniczne nagrania rejestrujące rzeczywistość z subiektywną formą rysunkową, stanowiącą osobisty zapis przebiegu zdarzeń.

that-damn-sunday_2TA CHOLERNA NIEDZIELA (2014) Przemek Kotyński (Studio Produkcyjne ORKA)

Akcja „Tej cholernej niedzieli” rozgrywa się w latach trzydziestych XX w. w Lublinie, a głównym bohaterem opowieści jest postać komisarza – typowego twardziela po przejściach z reputacją bezkompromisowego stróża prawa, mającego bardzo indywidualne podejście do bandytów i przepisów. Jak się okaże – do zasad i moralności również… Animacja 3D utrzymana w klimacie SIN CITY.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s