OFICJALNY PLAKAT O!PLA 2017!

Z radością prezentujemy Wam oficjalny plakat V Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA! Autorem plakatu jest trzykrotny laureat Tobołków Koziołka Matołka na O!PLA – TOMASZ PAWLAK. O!PLA 5 odbędzie się w dn. 21 marca – 21 maja 2017 w całej Polsce. Przypominamy, że nabór filmów na O!PLA V trwa do końca stycznia 2017. Miejsca zainteresowane goszczeniem u siebie festiwalu również mogą zgłaszać się do końca stycznia 2017 pisząc na adres: polskaanimacja@gmail.com.

Tomasz Pawlak (tomasz.pawlak2@wp.pl) – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (wydział grafiki i malarstwa), stypendysta Warszawskiej Szkoły Filmowej (wydział animacji i efektów specjalnych). Od ponad dekady działający niezależnie, poza systemem studyjnym. Jak sam mówi: „Historie opowiadane przeze mnie w dużej mierze dotyczą problemów społecznych, ciężkich i złożonych, nie chcąc jednak zanudzać postanowiłem opowiadać je językiem najprostszym z możliwych, stąd wzięła się ta groteskowa ale też zabawna narracja”. Kanał Tomasza Pawlaka na YT znajdziecie TUTAJ.

LAUREAT SREBRNEGO TOBOŁKA KOZIOŁKA MATOŁKA NA O!PLA 2013 ZA FILM „POTENCJALNE PROBLEMY DOZORCY MARIANA”, BRĄZOWEGO TOBOŁKA KOZIOŁKA MATOŁKA NA O!PLA 2014 ZA FILM „GLISTA LUCKA”, ORAZ BRĄZOWEGO TOBOŁKA KOZIOŁKA MATOŁKA NA O!PLA 2016 ZA FILM „DRUMLA”.

nowy-plakat-a2

Autor plakatu: Tomasz Pawlak

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s