O MATKO! z Nagrodą PKN im. Jana Machulskiego / MARBLES z Wyróżnieniem na StopTrik

O MATKO! Pauliny Ziółkowskiej oraz MARBLES Natalii Spychały otrzymały nagrody na festiwalach, na które dostały się za sprawą nominacji przyznawanych co roku na Festiwalu O!PLA.

W 2018 roku Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA znalazł się w gronie festiwali przyznających nominacje do Nagród Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego. Pierwszymi nominowanymi byli laureaci kategorii Studyjnej i Studenckiej na O!PLA 2018: O MATKO! Pauliny Ziółkowskiej (FUMI Studio) i NO WEŹ KASIA, CO CI SZKODZI? Aleksandry Filipowicz i Konrada Ożgo (PJATK WARSZAWA). Podczas gali wręczenia nagród im. Jana Machulskiego jaka odbyła się 10.11.2019 za Najlepszy film animowany sezonu został uznany O MATKO!

O MATKO! Pauliny Ziółkowskiej

Nominacje do słoweńsko-polskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego StopTrik przyznawane są niemal od samego początku historii O!PLA. Tegoroczny laureat kategorii FORMANIMY – MARBLES Natalii Spychały zdobył podczas dziewiątej edycji festiwalu podwójne specjalne wyróżnienie: w słoweńskim Mariborze od Waltraud Grausgruber z wiedeńskiego Festiwalu TrickyWomen/ Tricky Realities, zaś w Łodzi od ukraińskiej artystki Marii Snisarenko.

MARBLES Natalii Spychały

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s