O!PLA NA ŻYWO, ALE W DOMU…

Ten cykl, który narodził się pod wpływem pandemii i kwarantanny 2020, z pewnością zapisze się w historii Festiwalu O!PLA i wejdzie na stałe do jego programu, niezależnie od wszystkiego. Właśnie dlatego na koniec tego jakże ciekawego roku przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego!

Wszystkie spotkania odbędą się ONLINE na stronie POLSKA ANIMACJA – FESTIWAL ANIMACJI.

Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne.

16.12.2020 o 18:00: PODSUMOWANIE ANIMATORA 2020 – spotkanie z częścią ekipy festiwalu: Marią Biernat, Filipem Kozłowskim i Joanną Stankiewicz. 13. edycja festiwalu odbyła się w formie hybrydowej.

17.12.2020 o 18:00: DŹWIĘK W „ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA” – spotkanie z autorem dźwięku, Franciszkiem Kozłowskim. Na 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni film Mariusza Wilczyńskiego zdobył Złote Lwy oraz nagrodę za dźwięk.

18.12.2020 o 18:30: ANIMACJA ZAANGAŻOWANA – #sprzeciwpolek i Animujemy dla Białorusi! – spotkanie z Joanną Jasińską-Koronkiewicz, Sofyą Nabok i Zuzanną Szor. Wykładowczyni, absolwentka i studentka Szkoły Filmowej w Łodzi opowiedzą o dwóch bardzo ważnych przedsięwzięciach.

19.12.2020 o 16:00: PRZYTUL MNIE. MARATON – spotkanie ze współreżyserką odcinka, Klaudią Robat (Javvie). Film zdobył od przedszkolaków Srebrny Tobołek O!PLA 2020 w Konkursie Teraz Dzieci Mają Głos!

20.12.2020 o 16:00: PRODUCENT W PIASKOWNICY. O produkcji animacji dla najmłodszych. – spotaknie z producentami: Małgorzata Badowiec (EGoFILM), Tomaszem Niedźwiedziem (Badi Badi) i Grzegorzem Wacławkiem (Animoon). Ich produkcje zdobyły w tym roku Tobołki O!PLA w Konkursie Teraz Dzieci Mają Głos!

21.12.2020 o 18:00: FESTIWALE W CZASACH ZARAZY – spotkanie z dyrektorami festiwali filmowych: Przemysławem Młyńczykiem (Euroshorts), Pauliną Pachulską-Wojdak (OKFA), Rafałem Mościckim (Opolskie Lamy). Jak poradzili sobie z pandemią festiwalowi przyjaciele O!PLA?

W dniach 19-21 XII będzie można zobaczyć po raz ostatni w tym roku programy THE BEST OF O!PLA 2020: PROGRAM PRZEDSZKOLNY, PROGRAM WCZESNOSZKOLNY, KONKURS GŁÓWNY, PROGRAM SPECJALNY.

„Zabij to i wyjedź z tego miasta” w reżyserii Mariusza Wilczyńskiego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s