O!PLA DAJE SZANSĘ DO 10.01!

O!PLA ZDECYDOWANIE ROZPIESZCZA TWÓRCÓW I PRODUCENTÓW! 😉 Wydłużamy nabór filmów na 9. Ogólnopolski Festiwal Animacji O!PLA ’21, aż do… POŁUDNIA 10.01.2021! W samo południe, czyli o 12:00 zamykamy drzwi.

Na O!PLA można zgłaszać filmy animowane; fabularne i abstrakcyjne; tradycyjne i eksperymentalne; bardzo krótkie i bardzo długie; studenckie, profesjonalne, niezależne i amatorskie; animowane wideoklipy i video-arty; dla dorosłych, dla młodzieży lub dla dzieci, a także stworzone przez dzieci, młodzież lub dorosłych; indywidualnie lub grupowo. Można zgłaszać nawet odcinki serii! Jeśli mimo wszystko nie znalazłaś/znalazłeś kategorii dla siebie, skontaktuj się z nami: oplafest@gmail.com. Filmy mogą być dostępne online i mieć miliony wyświetleń! 😉

ZGŁOŚ FILM ONLINE I ZA DARMO!

Przy okazji polecamy zgłosić film na 3. Międzynarodowy Festiwal Animacji CRAFT w Indonezji, który włąśnie otworzył swój nabór. Zgłoszenia przyjmowane są do 31.03.2021, zaś sam festiwal odbędzie się w terminie 26-31.10.2021.

Z kolei do 15.03.2021 trwa nabór do konkursów 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR \ 2021!

O!PLA NA PATRONITE

Od teraz możesz mieć bezpośredni, realny wpływ na istnienie, funkcjonowanie i rozwój O!PLA oraz innych projektów związanych z animacją, które organizuje/współorganizuje/planuje jej twórca. ZOBACZ JAK TO DZIAŁA!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s