Wystawy Końcoworoczne ONLINE

Pandemiczny online zachęcił niektóre uczelnie do chwalenia się dokonaniami swoich studentów. Znakomitym tego przykładem jest Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, na którego stronie możemy oglądać Wystawę Końcoworoczną, czyli efekty kilkumiesicznej pracy twórczej z ponad – bagatela – 140 pracowni. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Wydziału Animacji i Intermediów.

Ale UAP to nie jedyna uczelnia, która zdecydowała się udostępnić online prace młodych artystów. Bardzo ciekawą propozycję dla wszystkich zainteresowanych sztuką współczesną przygotowały pracownie Wydziału Intermediów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. W ramach wystawy on-line-no-limit 2.0 można oglądać realizacje, a nawet czytać prace magisterskie i licencjackie, studentów i studentek m.in. Pracownii Animacji prowadzonej przez dr Marcina Pazerę. Również Pracownia Filmu Animowanego ASP Kraków przygotowała podsumowanie roku.

  • Na górze grafika wygenerowana przez Dawida Lwa w ramach projektu „Materializator wspomnień” (Marianna Zabawa/ Dawid Lew/ Zuzanna Gwóźdź) realizowanego na zajęciach Galerii Dydaktycznej Wydziału Intermediów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (żródło: FB)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s