GRAFFITI O!PLA CZYLI PLAKAT I SPOT KONKURSU TERAZ MY! NA O!PLA 2023

Autorka: Eryka Wolna

Oto one! Oficialny plakat i spot Konkursu TERAZ MY! na 11. Ogólnopolskim Festiwalu Animacji O!PLA 2023. Ich autorką jest Eryka Wolna, laureatka Srebrnego Tobołka O!PLA 2022. Jest to pierwszy z trzech plakatów i spotów O!PLA 2023. Wkrótce poznacie Konkurs Teraz Dzieci Mają Głos! oraz Konkurs Główny. 11. O!PLA odbędzie się na wiosnę 2023 roku w wielu miejscach w Polsce, a później także poza nią.

ZOBACZ SPOT

Eryka Wolna jest absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu. Od października zacznie studiować grafikę projektową na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Jej największą pasją jest rysunek. Odkąd tylko pamięta towarzyszy jej też zamiłowanie do sztuki filmowej. Animacją zajmuje się już od ponad 4 lat. Pierwszy samodzielny film animowany zrobiła w 2018 w ramach Legnickiej Akademii Filmowej. Od tamtego czasu zrobiła wiele filmów animowanych, które zdobyły uznanie na różnych festiwalach; otrzymała między innymi Srebrny Tobołek O!PLA 2022 w Konkursie TERAZ MY! za film „G(o)łąb” (ZOBACZ FILM). INSTAGRAM: @esiarysia

Autorami wcześniejszych identyfikacji wizualnych Konkursu TERAZ MY! byli: Piotr Kaźmierczak (2021, ZOBACZ SPOT) i Filip Szuksztul (2022, ZOBACZ SPOT).

AUTORKA: ERYKA WOLNA

WSPIERAJ O!PLA

● postaw O!PLA dobrą kawę: https://buycoffee.to/o!planazywo 

● zostań Patronem/Patronką O!PLA i jej siostry, Lusitani: https://patronite.pl/polska-animacja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s