MAPA O!PLA 2020

***

OTO LISTA MIEJSC W KTÓRYCH ODBĘDZIE SIĘ O!PLA 2020:

Znaczenie skrótów:
KG – Konkurs Główny
TDMG! – Konkurs Teraz Dzieci Mają Głos!

D – Debiut Miejscowości – po raz pierwszy na O!PLA
DM – Debiut Miejsca, w miejscowości, która już brała udzaiał w O!PLA

SKSiL – Kina należące do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych

***

PROSIMY O SPRAWDZANIE TERMINÓW I GODZIN NA STRONACH LOKALNYCH ORGANIZATORÓW.

REZERWACJE GRUPOWE I INDYWIDUALNE U LOKALNYCH ORGANIZATORÓW.

***

  1. BARLINEK > Barlinecki Ośrodek Kultury > TDMG!
  2. BYDGOSZCZ > Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy – „Projektor – filmy na strychu” > KG > 30 III – 03 IV
  3. CISNA > Gminne Centrum Kultury i Ekologii
  4. CZERSK > Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku 
  5. DŁUŻEC > Koordynator: GOKSiR Pegaz Zespół Szkół im. Jana lll Sobieskiego > TDMG! > 26 III
  6. DOŁŻYCA (D) > Hipisówka > KG > 08 III – 05 IV
  7. ELBLĄG (DM) > Centrum Sztuki Galeria EL (Organizator: Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest? > KG > 26 II – 25 III
  8. GDAŃSK > Pracownia Filmoteki Szkolnej – I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika > KG || PJATK > KG
  9. GLIWICE > Kino Amok (SKSiL) > TDMG! > od 23 II
  10. GŁOGÓW (D) > TDMG! + KG
  11. GŁUCHOŁAZY (D) > Pracownia Filmoteki Szkolnej > TDMG!
  12. GÓRA > Pracownia Filmoteki Szkolnej – Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza > KG
  13. GÓRZNO > Gminny Ośrodek Kultury w Górznie > TDMG!
  14. KATOWICE (DM) > AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH > KG > 25 II / 03 III / 10 III / 24 III
  15. KIELCE > Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach > KG + TDMG! > 30 III – 03 IV
  16. KLUCZBORK > Pracownia Filmoteki Szkolnej – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza > KG | Kino Bajka > TDMG!  > 02 – 03 III
  17. KONIECZNO > Filia Domu Kultury we Włoszczowie > TDMG!
  18. KONIN > Centrum Kultury i Sztuki – Dom Kultury Oskard w Koninie > KG > 01 – 03 IV
  19. KOŹMIN WLKP. > Kino Mieszko > TDMG! 
  20. KRAKÓW > Klub Kultury Przegorzały > TDMG! > od 21 II  || Kino KIKA (SKSiL) > TDMG! > 04 – 05 IV
  21. KRASNOGRUDA (D) / Koordynator: Ośrodek „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” > Pracownie Edukacji Artystycznej – MCD > TDMG!
  22. KRUTYŃ > Koordynator: GOKSiR Pegaz > Szkoła Podstawowa > TDMG! > 19 III
  23. KRZESZÓWKino za Rogiem > TDMG!
  24. KURZELÓW > Filia Domu Kultury we Włoszczowie > TDMG!
  25. KWILCZ > Kwileckie Centrum Kultury i Edukacji > TDMG! > od 21 II
  26. LUBLIN > Kinoteatr Projekt_Centrum Kultury w Lublinie > KG: PROFESJONALNA > 23 III + KG: STUDENCKA > 25 III + || Pracowni SZTUCZKA > TDMG! > 02 – 05 III || Inkubator Medialno-Artystyczny UMCS w ACK „Chatka Żaka” > KG + TDMG! > 27 II / 06 III
  27. LOTYŃ (D) > Zespół Szkół > TDMG!
  28. ŁOMŻA > Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka > KG
  29. ŁÓDŹ / Koordynator: O!PLA > Kino Bodo > KG: 25.02 / 03.03 / 10.03 / 17.03 / 24.03 | TDMG!: 22 II – 29 III || Pop’n’Art > KG: 24.02 / 09.03 / 16.03 / 23.03 / 30.03 || TDMG! > Biblioteka „Rozgrywka” /  Stare Polesie / Miejsce Spotkań / SP 26 / SP 33 / PM 98
  30. MOSINA > Mosiński Ośrodek Kultury > TDMG! > 16 – 17 III
  31. MYSŁOWICE > Kino Rodzinne – Mysłowicki Ośrodek Kultury filia Centrum > TDMG! > 03 – 31 III
  32. NAŁĘCZÓW > Liceum Plastyczne im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie > KG
  33. NAWIADY / Koordynator: GOKSiR Pegaz Szkoła Podstawowa w Nawiadach > TDMG! > 09 III
  34. NOWY WIŚNICZ > Liceum Plastyczne im. Jana Matejki > KG > 26 II / 04 III / 11 III / 18 III / 25 III
  35. OLSZYNY Kino za Rogiem w Olszynach > KGTDMG! 
  36. OPOLE > Kino Meduza > TDMG! + KG > 05 – 29 III || WIELKI FINAŁ O!PLA > Muzeum Śląska Opolskiego > 18 IV 2020
  37. ORNETA > Miejski Dom Kultury im. Franciszka Chruściela w Ornecie > TDMG! > od 12 III
  38. OSTRÓW WIELKOPOLSKISzkoła Podstawowa nr 9 > TDMG! 
  39. PABIANICE > Przedszkole Miejskie nr 4 im. Misia Uszatka > TDMG!Festiwal Kocham Dziwne Kino „Kino Bronx” (projekcje zamknięte) > KG
  40. PATEREK (D) >Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paterku. > TDMG! > 09 – 13 III
  41. PIECKI > Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji „Pegaz” >  TDMG! > 05 – 06 III
  42. PIONKI > Kino za Rogiem CAL w Pionkach > TDMG! > 09 – 13 III
  43. PŁOCK > Kino za Rogiem w Płocku > KGTDMG! > 07 III – 04 IV
  44. PŁOZY (D) / Koordynator: Fundacja Akcja Animacja > Świetlica Gminna > TDMG!
  45. POŁCZYN ZDRÓJ > Pracownia Filmoteki Szkolnej – Zespół Szkół im. St.Staszica > KG 
  46. POZNAŃ > Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu_Atrium > KG > 29 II / 14 III / 21 III || Kino Rialto (SKSiL) > TDMG! > 04 – 05 IV || Przedszkole Nr 100 „Mali Poznaniacy” > TDMG! || Szkoła Podstawowa nr 36 > TDMG!
  47. PROSTKI > Szkoła Podstawowa / FANI KINA I FILMU (Filmoteka Szkolna Akcja!) > TDMG!
  48. PRZEMYŚL > Pracownia Filmoteki Szkolnej – I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego > KG > od 25 II || Projekcje koordynowane przez Teatr S.A.N.: II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Morawskiego > TDMG! + Kontrabanda Literacka > KG
  49. PSZCZYNA > Pszczyński Klub Filmowy /_Pszczyńskie Centrum Kultury > KG > 01 – 03 IV
  50. RUDKA (D) / Koordynator: Fundacja Akcja Animacja > Świetlica Gminna > TDMG!
  51. RUMIA > Miejska Biblioteka Publiczna – Stacja Kultura > TDMG! KG: PROFESJONALNA > 09 – 10 III
  52. RZEPIENNIK STRZYŻEWSKI > Gminny Centrum Kultury Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim
  53. RZEPIENNIK SUCHY > Gminny Centrum Kultury Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim
  54. RZESZÓW > Muzeum Dobranocek > TDMG!Zespól Szkół Energetycznych w Rzeszowie > KG
  55. SANDOMIERZ > Sandomierskie Centrum Kultury – Kino Starówka (SKSiL) > TDMG!
  56. SANOK > BWA Galeria Sanocka. Pracownia Edukacji Artystycznej > TDMG! > 23 – 26 III
  57. SEJNY > Ośrodek „Pogranicze – sztuk, kultur, narodów” >TDMG! 
  58. SEROCKCentrum Kultury i Czytelnictwa w Serocku > TDMG! > 21 II + KG: OFF+FRASZKI+FORMANIMY > 06 III
  59. SKIERNIEWICE > Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach > TDMG! > 22 III
  60. SŁUPSK > Liceum Plastyczne im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Słupsku > KG 
  61. SOBÓTKA / Koordynator: Fundacja Inicjatywa B > Ślężański Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji > TDMG! > 01 – 03 IV
  62. SOPOT (D) > Miejsce > KG + TDMG! > 04 – 08 III
  63. SOSNOWIEC > Muza – Sala Widowisko-Koncertowa (Miejski Klub im. Jana Kiepury) > TDMG! > 22 II
  64. STARE JUCHY > Biblioteka – Centrum Informacji i Kultury Gminy Stare Juchy > TDMG!
  65. SUPRAŚL > Pracownia Filmoteki Szkolnej – Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera > KG > od 24 II
  66. SUSZEC (D) > Gminny Ośrodek Kultury > TDMG! > 10 – 12 III + KG: PROFESJONALNA > 18 III
  67. SUWAŁKI (DM) > Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach > KG > 21 II / 29 II / 06 III / 20 III / 3 IV
  68. SZCZECIN > Przepraszam Tworzę Się. (Fundacja Las Sztuki) >  TDMG! > 09 – 15 III
  69. SZYDŁOWIEC > Galeria Faktoria > KG + TDMG!
  70. TCZEW > Centrum Kultury i Sztuki > TDMG! > 24 – 25 III
  71. TORUŃ Zakład Plastyki Intermedialnej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu > KGKino Centrum (SKSiL) /_Centrum Sztuki Współczesnej > TDMG! 
  72. TRZCIANKA > Trzcianecki Dom Kultury > TDMG! >09 – 13 III
  73. TUREK > Miejska Biblioteka Publiczna > TDMG! > 06 III / 20 III
  74. TURZA (D) > TDMG! > Koordynator: Gminny Centrum Kultury Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim
  75. WARSZAWA > Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych > KG > 14 – 15 III |Przedszkole 214 im. Janiny Krzemińskiej > TDMG!
  76. WAWROCHY (D) / / Koordynator: Fundacja Akcja Animacja > Świetlica Gminna > TDMG!
  77. WĄWOLNICA > Zespół Szkolno-Przedszkolny > TDMG!
  78. WIELOWIEŚ (D) > Gminny Ośrodek Kultury > TDMG! > 31 III – 3 IV
  79. WIŚNIOWA GÓRA > Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza > TDMG!
  80. WŁOSZCZOWA > Kino Muza (SKSiL) > TDMG!
  81. WOŁCZYN > Zespół Szkół > KG > 05 III
  82. WROCŁAWSurowiec > KG > 03 III / 10 III / 17 III / 24 III / 31 III ||  Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta KG 
  83. ZGIERZ > Centrum Kultury Dziecka > TDMG! > 25 II – 31 III
  84. ZGORZELEC > Kino PoZa NoVa (SKSiL) > TDMG! 
  85. ZIELONA GÓRA > Zespół Szkół Plastycznych w Zielonej Górze > KG > 02 – 09 III
  86. ZŁOTORYJA > Kino Aurum (SKSiL) > TDMG! 
  87. ŻARÓW / Koordynator: Fundacja Inicjatywa B > Sala widowiskowa Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie > TDMG! > 18 – 20 III
  88. ŻYRARDÓW / Koordynator: Stowarzyszenie OTWÓRZ > Centrum Aktywności Kulturalnej (Galeria FOPA) > KG + TDMG! > 13 – 15 III

Ale czy to na pewno koniec… 🙂