KONKURS

OTO WYNIKI SELEKCJI!

KATEGORIA STUDYJNA – KLIKNIJ MNIE!

DOBRY DZIEŃ (2015, 6’15”), Filip Grudziel (Studio Munka / Inguin Studio)
DOM (2015, 14’22”), Agnieszka Borowa (FUMI Studio)
DRUCIANE OPRAWKI (2014, 14’), Bartosz Kędzierski (Studio KINESKOP)
KREATURY (2015, 10’), Tessa Moult-Milewska (Studio Munka / WJTem)
MAGICZNY LAS (2016, 3’45”), Artur Marcol (Panoptiqm Studio)
SIGNUM (2015, 13’54”), Witold Giersz (Studio Animacji Witold Giersz)
SPRAWA MOCZARSKIEGO (2015, 5’09”), Tomasz Siwiński (FUMI Studio / Fundacji im. Kazimierza i Zofii Moczarskich)
TA CHOLERNA NIEDZIELA (2014, 16’09”), Przemek Kotyński (Studio Produkcyjne ORKA)

KATEGORIA SZKOLNA – KLIKNIJ MNIE!

ALICJA (2015, 3’09”), Joanna Kańka (ANIMA-ART Policealne Studium Plastyczne w Krakowie)
BESTIA (2016, 03’30”), Agnieszka Konarska (PWSFTviT ŁÓDŹ)
CIPKA (2015, 8’22”), Renata Gąsiorowska (PWSFTviT ŁÓDŹ)
CZARNA WOŁGA (2015, 3’58”), Marta Wiktorowicz (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
FILM CAMROWY WIELOWARSTWOWY (2015, 3’15”), Aneta Makowska (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
FURIA (2015, 3’30”), Paulina Wyrt (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
GLI.TCH (2014, 3’34”), Mikołaj Sęczawa (ASP ŁÓDŹ)
ŁAŃCUSZKI (2015, 8’10”), Alicja Błaszczyńska (PWSFTviT ŁÓDŹ)
NIEBO NADE MNĄ (2015, 2’50”), Agnieszka Waszczeniuk (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
OPOWIEŚĆ O LESIE (2014, 4’46”), Katarzyna Melnyk (PWSFTviT ŁÓDŹ)
OSTATNIA WIOSKA NATURYSTÓW (2015, 3’09”), Wacław Marat (ASP WARSZAWA)
PŁOTY (2015, 7’), Natalia Krawczuk (PWSFTviT ŁÓDŹ)
SPACER (2015, 3’37”), Marcin Surma (PWSFTviT ŁÓDŹ)
SUSZA (2014, 6’25”), Sara Divjak (ASP KRAKÓW)
TUBE STORY (2015, 2’31”), Dorota Omiotek (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie)
UDOMOWIENIE (2015, 6’), Sylwia Gaweł (ASP KRAKÓW)
WIÓRY (2015, 6’28”), Agata Mianowska (PWSFTviT ŁÓDŹ)
ZACZYN (2015, 4’55”), Artur Hanaj (PWSFTviT ŁÓDŹ)
ZAWIESZONY (2015, 4’16”), Aleksandra Hildebrandt (Akademia Animacji 3D i Efektów Specjalnych DRIMAGINE w Warszawie)

KATEGORIA OFF & GO! – KLIKNIJ MNIE!

A DAVID MACKO (2015, 2’42”), Macko Sławuski
DRUMLA (2015, 12’29”), Tomasz Pawlak
FOREST MONSTER (2015, 5’04”), Martyna Koleniec
GOŁĘBIE (2016, 2’50”), Joanna Jóźwicka
GROTA (2015, 9’00”), Dawid Żurawski
HAIKU (2016, 3’42”), Mariusz Wirski, Piotr Zarzycki
KOLEKCJONER (2015, 07’09”), Kamila i Mirek Sosnowscy
KOSMOS (2014, 9’43”), Karolina Głusiec
LABORATORIUM (2015, 8’00”), Natalia Nguyen
MÓJ TATA W MUZEUM (2015, 2’20”), Anna Mrożek
POLE (2015, 7’43”), Sebastian Milewski
PRZETRWAĆ W PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ (2015, 2’29”), Michał Rychławski (STREFA 57)
UTOPIA (2015, 3’59”), Daniel Zagórski

KATEGORIA ANIMOWANY WIDEOKLIP – KLIKNIJ MNIE!

ARTIFICIAL INTELLIGENCE (2015, 4’48”) Alicja Błaszczyńska | Kromproom
CUKIERKI (2014, 3’26”), Mai Tran | ROBODROM
DAYDREAMER (2015, 03’10”), Tomek Ducki | Bipolar Sunshine
DEAR SADNESS (2015, 04’40”), Sylwia Kubus | Maja Koman
DO GÓRY I NA DÓŁ (2015, 3’50”), Wiktor Podgórski | Lomi Lomi
ETUDEPEN (2015, 4’06”), Tessa Moult-Milewska | Black Finit
HERBU WARKOCZYK (2015, 4’00”), Karolina Jacewicz | Zabrocki feat. Olga Zabrocka
ILE JESZCZE W TOBIE JEST SIŁ? (2015, 5’07”), Bogna Warszawa | Junior Stress
JAKBYŚ WYŁ (2015, 4’44”), Anna Pytlik | Bukowicz
JA JESTEM ZŁODZIEJ (2015, 5’22”), Maciej Przemysław Bednarek | Elektronikt
LE SZAMPAN (2015, 3’35”), Mai Tran | ROBODROM
LEAKY HANDS (2015, 04’05”), Jakub Romanowicz | EGGA
MASY (2015, 4’02”), Łukasz Rusinek | ALLES
PANCERZ (2015, 4’30”), Tomasz Boniewski | Kabanos
RZEŹBA DNIA (2015, 3’31”), Monika Kuczyniecka | Renata Przemyk
SEDNO SPRAWY (2015, 3’37”), Łukasz Rusinek | R.U.T.A.
SIEDEM (2015, 06’23”), Kamila i Mirek Sosnowscy | Same Suki
SPOOK (2015, 4’30”), Karolina Głusiec | JAAA!
STWORY, ZMORY, POTWORY (2015, 3’14”), Irmina Tota | Glass Ballerina
THE ANIMALS (2015, 03’22”), Tomek Ducki | Emily King
VEINS (2016, 5’06”), Łukasz Rusinek | DECAPITATED

KATEGORIA: FORMANIMY – KLIKNIJ MNIE!

BEREK (2015, 2’40”), Piotr Czyż
CHÓR (2014, 2’10”), Marcin Surma (PWSFTviT ŁÓDŹ)
DYFUZJA (2015, 2’43”), Anna Pytlik, Kamil Kucharski
KINKI (2015, 10’12”), Izumi Yoshida (FUMI Studio)
KOSMOS (2015, 2’07”), Katarzyna Królak | Ondrej Smeykal
MOZAIKA, WALC ŚLEDZIONY (2015, 4’25”), Andrea Guizar (PWSFTviT ŁÓDŹ)
NIE TRAĆ GŁOWY (2015, 4’), Karolina Specht (PWSFTviT ŁÓDŹ)
SONATE (2016, 1’32”), Alicja Pruchniewicz
STO[NE]S (2015, 2’20”), Marcin Giżycki
THRILLER MIEJSKI (2015, 02’09”), Aleksandra Dyktyńska (ASP ŁÓDŹ)
WNĘTRZE (2014/2015, 4’08”), Sylwia Owczarczyk (ASP ŁÓDŹ)
ZAPIS Z WCZORAJ (2015, 5’00”), Michał Soja (ASP KRAKÓW)

KATEGORIA: ANIMOWANE FRASZKI – KLIKNIJ MNIE!

ABSTRACT 2 (2015, 0’50”), Mikołaj Krupa (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie)
ELEMENTORUM (2015, 02’02”), Aneta Makowska (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
FLY AS A BIRD (2014, 1’12”), Wiktor Podgórski
HEJ, HO I NIESPODZIEWANA PRZYGODA (2015, 1’09”), Maciej Żuk / Kamil Wójcik
I AM (2014, 00’05”), Magdalena Pilecka
KATHARSIS (2015, 2’), Rozalia Ogonowska (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
LAS (2015, 1’06”), Marta Kazimierczak
MINDLESS (2015, 1’37”), Miłosz Cieślikowski-Ryczko (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie)
NIA (2015, 00’16”), Martyna Szczepanowska
OBRAZEK (2015, 1’45”), Ala nunu Leszyńska (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
SHADE (2015, 1’37”), Michał Wójcicki (Wydział Sztuki UTH w Radomiu)
SZTUKA LATANIA (2014, 0’48”), Anna Nowicka (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie)
WHADDUP FISH! (2015, 1’14), Tomasz Pilarski (Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu)
ZABAWA (2015, 2’04”), Wiktor Pietrzak (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie)
ŻYCIE (2015, 1’34”), Michał Rychławski (STREFA 57)

TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! // PRZEDSZKOLNA – KLIKNIJ MNIE!

AGATKA: AGATKA I MYDŁO (2015, 10’), Andrzej Kukuła (Serafiński Studio)
AGI BAGI: ZAWODY W SURFOWANIU NA LIŚCIACH (2015, 11’), Waldek Mordarski (BADI BADI)
ANIMACJA LEGEND LUBELSKICH: PIOSENKA O LUBELSKIM ŻMIJU (2014, 4’05”), Joanna Polak & Dzieci (Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN”)
BÓŹKA I DZIÓBEK: ZIMOWY TURNIEJ (2016, 4’40”), Maciej Pestka (Mapepi Animacje)
MALUCHOLANDIA: CO W CIELE PISZCZY? (2015, 9’35”), Piotr Furmankiewicz (FUMI Studio)
NIEZAPOMINAJKA (2015, 1’34”), Agnieszka Świętek
PAMIĘTNIK FLORKI 2: POTWORNY BAŁAGAN (2015, 11’), Piotr Rogowski (ANIMA-POL)
PAN TOTI: PAN TOTI I WIELKIE JAJO (2015, 8’03”), Grzegorz Handzlik i Jaroslav Baran (Orange Studio Animacji)
PRZEDSZKOLAKI: NA BASENIE (2014, 4’), Piotr Furmankiewicz (FUMI Studio, J&P Studio Grafiki Filmowej)
SZCZĘŚLIWA KURKA (2015, 4’38”), Marcin Skorek & Dzieci (Kino Szkoła/Włoszczowskie Studio Filmów Animowanych im. Teresy Ostrowskiej)
ŻUBR POMPIK: DUŻE I MAŁE (2015, 7’40”), Wiesław Zięba (EGoFILM)

TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS! // WCZESNOSZKOLNA – KLIKNIJ MNIE!

BAŚNIE I BAJKI POLSKIE: APOLEJKA I JEJ OSIOŁEK (2016, 13’), Joanna Jasińska-Koronkiewicz (TV Studio Filmów Animowanych w Poznaniu)
BAŚNIE I BAJKI POLSKIE: O NIEZWYKŁEJ PRZYJAŹNI (2016, 13’), Robert Turło (TV Studio Filmów Animowanych w Poznaniu)
BAŚNIE I BAJKI POLSKIE: PAWEŁ I GAWEŁ (2016, 13’), Andrzej Gosieniecki (TV Studio Filmów Animowanych w Poznaniu)
BAŚNIE I BAJKI POLSKIE: WARSZAWSKA SYRENKA (2016, 13’), Paweł Czarzasty (TV Studio Filmów Animowanych w Poznaniu)
BEAR ME: POCZĄTKI (2014, 3’33”), Kasia Wilk (Animoon)
DZIEŃ KOSMITÓW (2015, 2’11”), Elwira Kańczugowska & Dzieci (Centrum Artystycznym SZTUKARNIA w Warszawie)
GUCIO ZACZAROWANY (2015, 16’40”), Daria Kopiec (Fundacja Pogranicze)
LATAJĄCY MIS I SPÓŁKA: TROLL (2015, 15’15”), Tomasz Niedźwiedź (BADI BADI)
MAMI FATALE: HERBATKA Z TROLLEM (2014, 10’), Robert Jaszczurowski (Studio Miniatur Filmowych / Grupa Smacznego)
O DZIEWCZYNCE, CO KOT POWIEDZIAŁA (2014, 5’40”), Dotty Kultys (Wielka Brytania)
SCHRONISKO: PIES (2015, 16’05”), Jarosław Szyszko (J&P Studio)
TRZY KOTY (2015, 11’32”), Aleksandra Chrapowicka
TYMEK I MISTRZ: UCZEŃ CZARNOKSIĘŻNIKA (2015, 11’), Tomasz Leśniak, Jakub Tarkowski (SPINKA FILM STUDIO)

Reklamy