O!PLA NA ŻYWO, ALE W DOMU…

Autor grafiki: Konrad Ożgo / flamestarfire

Cykl spotkań zainicjowany w ramach 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA, które odbyły sie „na żywo, ale w domu…” podczas kwarantanny COVID-19 (MARZEC/KWIECIEŃ 2020). Nieprzerwanie kontynuowany… O!PLA NA ŻYWO, ALE W DOMU to spotkania z twórcami i twórczyniami animacji, a także ludźmi pozostającymi w bliskich relacjach z Animacją.

Autor video-dżingla: Łukasz Rusinek
This image has an empty alt attribute; its file name is buycoffeeto-btn-primary.png

Spotkanie odbywają się online RÓWNOLEGLE na:
● Polska Animacja – Festiwal Animacji na FB: https://www.facebook.com/oplafest
● Polska Animacja Festiwal O!PLA na YT: https://www.youtube.com/c/PolskaAnimacjaOPLA

DOSTĘP BEZPŁATNY!

SPOTKANIA 2021

06.06 o 19:00: PRIORYTET IV – Natalia Durszewicz, Karolina Gołębiowska, Natalia Krawczuk, Paulina Ziółkowska

12.06 o 19:00: LUCKY DAY FOREVER – Alek Wasilewski

14.06 o 17:00: TAJEMNICA GÓRY MALAKKA – Jakub Wroński, Justyna Nowak

14.06 o 20:00: OGIEŃ W GŁOWIE – Magdalena Ziemiańska i Anna Perek

17.06 o 19:00: BEAR ME – Kasia Wilk

20.06 o 19:00: MOTION KIOSK – Piotr Ciereszyński

30.06 o 19:00: RĘCE, KTÓRE LEPIĄ – Monika Kuczyniecka

04.07: URODZINOWA O!PLA NA ŻYWO, ALE W DOMU… Marcin Janiec – THE GAME

05.07: O!PLA NA ŻYWO, ALE W DOMU… Anna Głowińska, Filip Kozłowski – 14. MFFA ANIMATOR

11.07: O!PLA NA ŻYWO, ALE W DOMU… Marcin Waincetel – PanAnimacja

18.07: URODZINOWA O!PLA NA ŻYWO, ALE W DOMU… Paweł Prewencki – CO SIĘ DZIEJE, GDY DZIECI NIE CHCĄ JEŚĆ ZUPY

O!PLA’21 ON!LINE – SPOTKANIA FESTIWALOWE

21.03 o 18:00: JEDYNE TAKIE OTWARCIE O!PLA’21 ON!LINE

24.03 o 18:00: BIG CYC

25.03 o 18:00: URSZULA MORGA I BARTOSZ MIKOŁAJCZYK (ESY-FLORESY. STUDIO ANIMACJI)

27.03 o 16:00: KONKURS TERAZ MY! > Piotr Kaźmierczak – BŁĄD SYSTEMU / CHWILE

27.03 o 17:00: KONKURS TERAZ MY! > Jędrzej Dolata – ZUPA CEBULOWA, Hania Męczyńska – GENIUS LOCI, Grzegorz Pokrzycki – SYSTEM, Antonina Szwarc-Bereżecka – DRZEWIEC – THE SHORT STORY OF SMOG

28.03 o 16:00: KONKURS TERAZ MY! > Iwo Domagalski – MAŁE DELICJE, Bazyli Jędrzejewski – DIVINDO WILKOŁAK

29.03 o 18:00: ANIMOWANE FRASZKI > Katarzyna Orłowska – BLUE MONDAY, Agata Piasecka – ONLY US AND FISH, Agata Szwarc – PATOLOGICZNA KRAWCOWA – ZŁY DZIEŃ

29.03 o 20:00: Nawojka Wierzbowska – LICHO NIE ŚPI (Kategoria PROP UP & GO!)

30.03 o 18:00: Agata Wyrwicka > 0 (Kategoria Studencka)

30.03 o 19:30: Julia Orlik, Aleksandra Rosset > JESTEM TUTAJ (Kategoria Studencka)

30.03 o 21:00: Daria Godyń > MILLENIUM (Kategoria Studencka)

31.03 o 18:00: Maciej Sławuski > BITWUS WARSZAWUS 2.020 (Kategoria OFF & GO!)

31.03 o 20:00: Olga Kałagate, Aleksandra Brożyna > BULBA (Kategoria OFF & GO!)

01.04 o 20:00: Julia Orlik, Batłomiej Orlik > JESTEM TUTAJ – APPENDIX

02.04 o 18:00: Maciej Bednarek > BLOKI – Elektronikt (Kategoria Animowany Wideoklip)

02.04 o 19:00: Joanna Kucharska, Michał Miegoń > BLOKU SKALP – Michał Miegoń (Kategoria Animowany Wideoklip)

02.04 o 20:00: Wiesława Ruta > BROADCASTER – Squid (Kategoria Animowany Wideoklip)

03.04 o 16:00 > Julia Kwatro, Paulina Jaklik >  BLOB (Kategoria Art-Animowana Gimnastyka)

03.04 o 18:00 > Aneta Siurnicka > BETWEEN (Kategoria Art-Animowana Gimnastyka)

03.04 o 20:00 > Joanna Jaworska > TURYSTA (Kategoria Art-Animowana Gimnastyka)

04.04 o 16:00: Bożena Paluch > PRZYSTANEK i PIEŚŃ WESELNA (Konkurs TERAZ MY i OFF & GO!)

04.04 o 18:00: Joanna Trejter > BUSZUJĄCY W ZBOŻU, MÓJ KSZTAŁT, WYZWOLENI (Konkurs TERAZ MY! i Animowane Fraszki)

05.04 0 18:00: Zuzanna Rogala (Harat) – CZASZKA, Zuzanna Szor – STUDNIA (Kategoria Animowane Fraszki)

05.04 o 20:00:  Ewa Maria Wolska MY DEAR QUARANTINE (Kategoria PROP UP & GO!)

06.04 o 18:00: Mateusz Błaszczyk – NIE STRAĆ JEJ PIĘKNA (Kategoria Studencka)

06.04 o 19:30: Dana Danylova > NIEZROZUMIAŁKI (Kategoria Studencka)

06.04 o 21:00: Rozalia Ogonowska > OBY CIEBIE NIE NOSIŁA ZIEMIA (Kategoria Studencka)

07.04 o 18:15: WIERSZYKI DOMOWE > Michał Rusinek, Małgorzata Mianowska, Robert Turło, Mikołaj Pilchowski, Szymon Adamski, Marek Rudnicki

08.04 o 18:00: Sofya Nabok > WYSZŁA Z BRZEGÓW (Profesjonalna)

09.04 o 18:00: Martyna Koleniec > HIDDEN – Hidden Beams (Animowany Wideoklip)

11.04 o 15:00: Tehzeeb Khurana (TOON CLUB, Mumaj), Agnieszka Krajewska (Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu) i uczestnicy międzynarodowych warsztatów online „Wakacje z animacją”: Karol Golczak, Franek Chmielewski, Agata Przybylska

12.04 o 18:00: Grzegorz Oleśniewicz > OD-RODZENIE (Kategoria Animowane Fraszki)

12.04 o 19:30: Agnieszka Waszczeniuk, Łukasz Pantak – NIECODZIENNIK EPIDEMIOLOGICZNY / SIERPIEŃ (Kategoria PROP UP & GO!)

12.04 o 21:00: Kasia Zimnoch i Paweł Kleszczewski > AJTIA DLACZEGO DIABEŁ KULEJE (Kategoria PROP UP & GO!)  i  THE CRY OF THE BANSHEE – Dr Slacke & The Palpitations (Animowany Wideoklip)

13.04 o 18:00: Maciej Wierzejski > PRAWO I BEZPRAWIE (Kategoria Studencka)

13.04 O 19:30: Anna Jurga > PrzywiązAnia (Kategoria Studencka)

13.04 o 21:00: Szymon Ruczyński > ROZWIĄZANIE (Kategoria Studencka)

14.04 o 18:00: Bartosz Kaleta – KACZKA DZIWACZKA (Kategoria OFF & GO!)

14.04 o 19:30: Amelia Baj > KUMPLE (Kategoria OFF & GO!)

14.04 o 21:00: Wiktor Kowalczyk > LŚNIJ (Kategoria OFF & GO!)

15.04 o 18:00:  Małgorzata Bosek, Grzegorz Koncewicz, Piotr Majchrzak IDOL, AGATKA I LIŚCIE, NIE TAKI KROKODYL STRASZNY (Profesjonalna/Wczesnoszkolna)

15.04 o 20:00: Katarzyna Warzecha > WE HAVE ONE HEART (Kategoria Profesjonalna)

16.04 o 18:00: Agnieszka Kucharska > TOKYO – ARS LATRANS Orchestra  (Animowany Wideoklip)

16.04 o 19:30: Maciek Stępniewski > VOICELESS – Hearsh (Animowany Wideoklip)

16.04 o 21:00: Kajetan Pochylski > PUDEŁKO NA BUTY – Maciej Tacher (Animowany Wideoklip)

17.04 o 16:00: Hania Makowska > GDZIE ZAMIESZKAĆ?, Ola Walkowiak > PODRÓŻ DO RZYMU, Łukasz Matysiak, prowadzący pracownię KRESKA ZA KRESKĄ (Teraz Młodzi Twórcy Mają Głos!)

17.04 o 18:00: Michał Poniedzielski, Dominik Litwiniak i Adam Pękalski > PRAKTYCZNY PAN (Wczesnoszkolna)

17.04 o 19:30: Aleksandra Maciejewska > UPIORNE PRZEDSZKOLE (Wczesnoszkolna)

17.04 o 21:00: Kamila Szetela > WY-ALIENOWANY (Wczesnoszkolna)

18.04 o 16:00: Jakub Koprianiuk > ADAPTACJA, Maja Furmaniak > AWARE, oraz opiekun artystyczny filmów – Konrad Rzadowski (Licea Plastyczne & Warsztaty Animacji)

18.04 o 18:00: Natalia Wróbel > BUL BUL i I WANNA BY LIKE (Licea Plastyczne & Warsztaty Animacji/Animowane Fraszki), Eryka Wolna > GOODNIGHT (Licea Plastyczne & Warsztaty Animacji)

18.04 o 19:30: Katarzyna Wołczyńska > DENNE WAKACJE (Kategoria Art-Animowana Gimnastyka)

18.04 o 21:00: Tatiana Hawrylec > CHMURNIK (Kategoria Art-Animowana Gimnastyka)

19.04 o 18:00: Szymon PlewińskiBAD GUY ANIMATED (Kategoria Animowane Fraszki)

19.04 o 18:40: Michał Kotwica > BEZ TYTUŁU (Kategoria Animowane Fraszki)

19.04 o 19:30: Michał Mróz > POJAZD MARZENIE (Kategoria WCZESNOSZKOLNA)

19.04 o 21:00: Ola Wasilewska > SZTANDAR SZTANDAR (Kategoria PROP UP & GO!)

20.04 o 19:30: Dominika Wilkosz > SŁOŃ (Kategoria Studencka)

21.04 o 18:00: Filip Szuksztul > GREEN TREE (Kategoria OFF & GO!) i ŻYCIE TO PESTKA (Kategoria Animowane Pierwiosnki)

21.04 o 19:30: Marta Gabiga > SŁOŃ (Kategoria Studencka)

21.04 o 21:00: Jacek Gabis i Julian Płoski > GURGO LANDAJ 4 – STAN WOJENNY (Kategoria OFF & GO!) i MY MUSIC (GURGOTELEDYSK) – julek ploski (Animowany Wideoklip)

22.04.2021 o 19:30: Joanna Wapniewska > VITAE AZILIA (Kategoria Profesjonalna)

23.04 o 18:00: Karolina Głusiec > Instrument | Dureń | Krajobraz, ORCHESTRA – Emiter (Animowany Wideoklip)

23.04 o 19:30: Marcin Roszczyniała > JAK KAMIEŃ – Christopher Watson (Animowany Wideoklip)

23.04 o 21:00: Jagna Firek > LUXTORPEDA – Hańba! (Animowany Wideoklip)

24.04 o 16:00: Patryk Kuś, współorganizator młodzieżowego projektu Fabryka Sztuki 2.0. w Wawerskim Centrum Kultury – HISTORIA LICZNIKA LUDWIKA (Kategoria Art-Animowana Gimnastyka)

24.04 o 17:30: Dana Danylova – storyboard, projekty teł i animacja, Kaja Szałankiewicz – projekty postaci, montaż, Katarzyna Radecka – główna animatorka, Wojciech Siejak – reżyseria, produkcja, VFX, compositing > KEEP IT… (Kategoria Art-Animowana Gimnastyka)

24.04 o 21:00: Jakub Kanarek > TUTU (Kategoria Art-Animowana Gimnastyka)

25.04 o 16:00: Bożena Szroeder (Pracownia Kronik Sejneńskich – Ośrodek Poganicze: Sztuk, Kultur, Narodów) i Maciej Faszczewski > RODZINNE SKARBY: AKORDEON DZIADKA REMKA (Kategoria Art-Animowana Gimnastyka)

25.04 o 18:00: Maja Tapert – KWIATKI, Kinga GarncarzJAM RAID (Licea Plastyczne & Warsztaty Animacji)

25.04 o 19:30: Konstancja Taraszka > KWADRATURA KOŁA (Licea Plastyczne & Warsztaty Animacji)

25.04 o 20:30: Urszula Taraszka > NIE UCIEKAJ (Licea Plastyczne & Warsztaty Animacji)

26.04 o 18:00: Wojciech Siejak > LETHE (Kategoria Animowane Fraszki)

26.04 o 19:30: Krzysztof Kuźnicki, Magdalena Myszkiewicz > WIEŻA Z KLOCKÓW (Kategoria PROP UP & GO!)

27.04 o 18:00: Agata Patoła > TERRA i FAUNA (Kategoria Studencka/Animowane Fraszki)

27.04 o 19:30: Artur Hanaj > TRZY SKOKI DO SZCZĘŚCIA (Kategoria Studencka)

27.04 o 21:00: Piotr Malanowski > VIA (Kategoria Studencka)

28.04 o 18:00: Ewa Sztefka > WE CAN STILL BE FRIENDS (Kategoria Studencka)

28.04 o 19:30: Agata Koszulińska, Mateusz Korsak, Katarzyna Trzewik > WŁOSY (Kategoria Studencka)

28.04 o 21:00: Zuzanna Stach > Z CZOSNKOWYM WZIEŁEM (Kategoria Studencka)

29.04 o 18:00: EKO-BOGOWIE, POZYTYWKA i SOS – działalność Zespołu „Akcja Animacja” w Zespole Szkół Społecznych STO w Szczecinku (opieka artystyczna: Jolanta Sierpińska)

29.04 o 19:30: Jerzy Górski > DAR NATURY (Kategoria Studencka)

30.04 o 18:00: Anita Kwiatkowska-Naqvi > SREBRO RYB – Odpoczno (Animowany Wideoklip)

30.04 o 19:30: Szymon Adamski i Maciej Kur > ŻUBR POMPIK: ECHO (Kategoria Przedszkolna 5-6)

01.05 o 16:00: Anna Błaszczyk > PRZYTUL MNIE: FAJNE ŻYCIE (Kategoria Przedszkolna 3-4) oraz Wojtek Wawszczyk i Gucio Wawszczyk > SŁOŃCE I WODA oraz PRZYGODY SMOKO-ORŁO-DINO-WAMPIRA (Kategoria Przedszkolna i Wczesnoszkolna)

01.05 o 18:00: Monika Szarek > CO ROBIĄ ŚWISTAKI? (Kategoria Przedszkolna 5-6)

02.05 o 16:00: Krystyna Kwiatkowska-Jabłońska, Prezes Fundacji im. Ireny Kwiatkowskiej, oraz Agata Droga-Bazan > Wiersze Jana Brzechwy w interpretacji Ireny Kwiatkowskiej (Kategoria Przedszkolna 3-4 / 5-6)

02.05 o 18:00: Michał Rychławski > PAN KULECZKA: LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE oraz FAJNE BAJECZKI (Kategoria Przedszkolna 3-4)

02.05 o 19:30: Magdalena Pilecka > LEW (Kategoria Przedszkolna 3-4) oraz DINO OR SOMETHING – LET’S GROW UP (Kategoria Animowane Fraszki)

03.05 o 16:00: Mateusz Jarmulski i Kinga Krzemińska > FOCZKA FLO: PRAWDZIWY WYPOCZYNEK (Kategoria Przedszkolna 5-6)

03.05 o 18:00: Maja Garmulewicz i Piotr Antczak > BOBASKI I MIŚ: DZIURA (Kategoria Przedszkolna 3-4)

04.05 o 18:00: Piotr Chmielewski i Agnieszka Buczyńska, PAH-Polska Akcja Humanitarna >SZTUKA POMAGANIA. FILM O NAGIETKACH.

05.05 o 16:00: Piotr Szczepanowicz > TORU SUPERLIS: ZAWIERUCHA (Kategoria Przedszkolna 5-6)

05.05 o 18:00: Ewa Sobolewska i Paweł Prewencki > OPOWIADANIA Z PIASKOWNICY: NARTY (Kategoria Przedszkolna 3-4)

05.05 o 20:00: Natalia Babińska, Bolesław Błaszczyk > ERdada

06.05 o 21:00: Kamil Wójcik > DELINSY’S MADNESS, NASTĘPNA ZIMA, PSOTNIK W SZKLANEJ PUŁAPCE (Kategoria Animowane Fraszi / OFF & GO!)

08.05: WIELKI FINAŁ O!PLA’21 ON!LINE

16:00: KONKURS TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS!

18:00: KONKURS TERAZ MY!

20:00: KONKURS GŁÓWNY

***

SPOTKANIA 2021 – PRZED FESTIWALEM

10.01.21: NZARA-HUNGER-GŁÓD | Klara Wojtkowska, Justyna Rosa, Weronika Rosa

17.01.21: KOSMICZNY WYKOP | Bartosz Kędzierski

24.01.21 o 18:00: ZACZAROWANA REKONSTRUKCJA

31.01.21 o 18:00: MÓJ DOM – CZAS ZATRZYMANY – CZĘŚĆ 1| Jacek Kasprzycki

07.02.21 o 18:00: BIELSKIE „RYSUNKI” 1 | Zdzisław Kudła

11.02.21 o 18:00: MÓJ DOM – CZAS ZATRZYMANY – CZĘŚĆ 2 | Jacek Kasprzycki

14.02.21 o 18:00: BIELSKIE „RYSUNKI” 2 | Andrzej Orzechowski

21.02.21 o 18:00: BIELSKIE „RYSUNKI” 3 | KRÓLOWIE BAJEK | Leszek K. Talko

28.02.21 o 18:00: BIELSKIE „RYSUNKI” 4 | Irena Hussar

07.03.21 o 18:00: BIELSKIE „RYSUNKI” 5 | ROMAN FRAJCZYK

14.03.21 o 18:00: BIELSKIE „RYSUNKI” 6 | ZENON KOWALOWSKI

***

SPOTKANIA 2020

Aby obejrzeć spotkanie KLIKNIJ na obrazek.

  1. Marta Stróżycka | KICIA KOCIA POZNAJE STRAŻAKA
  2. Alicja Kucharska, Magdalena Wojciechowska | BATH
  3. Piotr Milczarek | DESZCZ
  4. Aleksandra Górecka, Grzegorz Krzysztofik, Hania Oloś, Jędrzej Sosnowik | DESZCZ
  5. Maciej Piątek | H-IN-WAITING
  6. Magdalena Pilecka | KRECIA ROBOTA / LAURA
  7. Piotr Kaźmierczak | FLOREK I KOSMICZNY BRYLANT / RYWALE
  8. Agata Perszutów | FALE ETERU
  9. Kasia Zimnoch & Paweł Kleszczewski | BROKEN TALE
  10. Olga Przytuła | SLOTH DOWN
  11. Dorota i Andrzej Gosienieccy, Agnieszka Krajewska, współtwórcy | LABIRYNT+ANIMATOR JUTRA
  12. Marianna Atłas | FAUST
  13. Natalia Krawczuk | METRO
  14. Ala Nunu Leszyńska | AHEAD
  15. Katarzyna Radecka | HE
  16. Andrzej Łukomski: KOAN / TO CO CHCĘ
  17. Marcin Giżycki | WIECZÓR
  18. Maciej Bączyk & Aga Jarząb / kinoMANUAL | FOX WEDDING
  19. Natasza Cetner | NIGEL
  20. Maciej Kur | ŻUBR POMPIK 2: DZIĘCIOŁ
  21. Maciej Bednarek | KŁOPOTY
  22. Szymon Plewiński | ANYWHERE
  23. Leszek Mozga | ROADKILL
  24. Maciej Pestka | BUŹKA I DZIÓBEK: GRZYBOBRANIE
  25. Bartosz Kaleta | PSIAKREW
  26. Michał Wójcicki | ŚWIADOMOŚĆ LALKI
  27. Tomek Ducki | PLANETS
  28. Karolina Chabier | INTO THE FOREST
  29. Krzysztof Łączniak | KOTY
  30. Kajetan Pochylski | OSTATNIE KINO
  31. Julia Orlik | QUIDQUID LATINE DICTUM SIT, ALTUM VIDETUR
  32. Łukasz Rusinek | KLINGELING, KLINGELING / SZMEREM
  33. Jeremiasz Łabarzewski: BAKANEKO / GŁOWY BĄKOWSKIEGO
  34. Wiesława Ruta | AZBEST / SIÓDME TŁOCZENIA
  35. Siostry Taraszki: Urzula | MATCH / Konstancja | PIĘKNE KACZĄTKO
  36. Adrianna Matwiejczuk | WCZORAJ WYRÓSŁ MI PRZYJACIEL
  37. Mateusz Lenart | RE-CYCLE
  38. Szymon Adamski | AGATKA I BRELOCZEK
  39. Aldona Kuc | DENTYSTA
  40. Paweł Frąckiewicz | KLEJNOT GÓR
  41. Alisa Temchenko | NOC
  42. Jakub Baniak, Aleksandra Łojowska, Maksymilian Rzontkowski, Aneta Siurnicka | FRASZKI Z UAP
  43. Michał Czyż | ODDS AND EVENS
  44. Michał Kotwica | JAŚ
  45. Marcjanna Urbańska | WINA
  46. Agnieszka Waszczeniuk | ŚLEDZIOLOGIA, CZYLI CO SZEPTUCHA SZEPCZE DO UCHA?
  47. Izabela Bartosik | ON THE HORIZON
  48. Marcin Mortka | WIKING TAPPI: KIEPSKI PORANEK OLBRZYMA GRZMOCICHA
  49. Kamila Jasińska | ODDYCHAJ!
  50. Alek Wasilewski | TOYS – „AN UNHEAVENLY CHRISTMAS CAROL”
  51. Joanna Kożuch & Boris Šima | 39 WEEKS, 6 DAYS
  52. Natalia Dziedzic | WTOREK W PONIEDZIAŁEK
  53. Mateusz Jarmulski | ŁOWYIN / DYNASONIC #1 REMIXED
  54. 5 LAT Z O!PLA: Przemysław Duda (Trzcianka), Renata Gogola (Olszyny), Anna Jackowska (Rumia), Radosław Łabarzewski (Płock)
  55. Weronika Płaczek | ANIMOCJE
  56. Marta Szymańska i Patryk Zakrocki: TANGO TĘSKNOT 
  57. Zuzanna Rogala (aka Harat, ZuHa): ZWIERZĘTA ZAGROŻONE W POLSCE
  58. Mariusz Włodarski i Agnieszka Palka: CO TAM DZIŚ
  59. Ewa Sobolewska | TvSFA: HONOROWA OBYWATELKA ANIMACJI – KRAINY NIEOGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCI / O!PLA 2020
  60. Kamil Wójcik: KOMARY W CZEKOLADZIE
  61. Agnieszka Krajewska: OKO KALEJDOSKOPU
  62. Agnieszka Waszczeniuk: NIECODZIENNIK EPIDEMIOLOGICZNY
  63. Alicja Jodko i Aga Jarząb: GALERIA ENTROPIA
  64. Mateusz Jarmulski: PJATK WARSZAWA
  65. Aleksandra Filipowicz, Konrad Ożgo i Magdalena Pilecka: ABSOLWENCI PJATK WARSZAWA
  66. Ewelina Leszczyńska: BE POLAR FESTIWAL FILMÓW Z PÓŁNOCY
  67.  PODSUMOWANIE ANIMATORA 2020: spotkanie z częścią ekipy festiwalu: Marią Biernat, Filipem Kozłowskim i Joanną Stankiewicz
  68.  DŹWIĘK W „ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA”: spotkanie z autorem dźwięku, Franciszkiem Kozłowskim 
  69. ANIMACJA ZAANGAŻOWANA – #sprzeciwpolek i Animujemy dla Białorusi!: spotkanie z Joanną Jasińską-Koronkiewicz, Sofyą Nabok i Zuzanną Szor.
  70. Klaudia Robat (Javvie) | PRZYTUL MNIE. MARATON
  71.  PRODUCENT W PIASKOWNICY. O produkcji animacji dla najmłodszych.: spotaknie z producentami: Małgorzata Badowiec (EGoFILM), Tomaszem Niedźwiedziem (Badi Badi) i Grzegorzem Wacławkiem (Animoon).
  72.  FESTIWALE W CZASACH ZARAZY: spotkanie z dyrektorami festiwali filmowych: Przemysławem Młyńczykiem (Euroshorts), Pauliną Pachulską-Wojdak (OKFA), Rafałem Mościckim (Opolskie Lamy).