ZOSTAŃ PATRONEM / WSPIERAJ O!PLA

O!PLA jest na PATRONITE! Od teraz możesz mieć bezpośredni, realny wpływ na istnienie, funkcjonowanie i rozwój O!PLA oraz innych projektów związanych z animacją (RISING OF LUSITANIA, CRAFT, DIALOGI, STOPTRIK_PL MDA_ŁDZ), które organizuje/współorganizuje/planuje jej twórca. Właśnie! Jak pewnie wiecie, za festiwalem stoi konkretny człowiek – spiritus movens całego przedsięwzięcia – dlatego też to własnie jego imię zobaczycie jak klikniecie TUTAJ

Wasze wsparcie pozwoli mi nie tylko z jeszcze większą siłą, swobodą i możliwościami zaangażować się w codzienną promocję i popularyzację animacji, ale też osiągnąć cele, które są niezbędne dla dalszego funkcjonowania i rozwoju.

Dzięki wsparciu społecznościowemu mogłem wykupić i co miesiąc opłacać miejsca na pratformie streamingovej, co pozwoliło mi na realizację online 9. Ogólnopolskiego Festiwalu Animacji O!PLA w 2021, a także aplikacji streamingowej dla cyklu O!PLA NA ŻYWO, ALE W DOMU…, oraz opłacenia VIMEO PRO, na którym mogliście oglądać programy specjalne w ramach O!PLA’21 i Konkurs TERAZ DZIECI MAJĄ GŁOS!.

Przede wszystkim jednak wsparcie społecznościowe to wsparcie mojej całorocznej pracy nad promocją i popularyzajcą Animacji.

Jeśli nie chcesz albo nie możesz zostawać Patronem, ale zależy Ci na wsparciu mojej pracy, możesz:

● Postawić mi kawę za 5, 10, albo 15 zł: https://buycoffee.to/o!planazywo

● Wpłacić dowolną darowiznę na moje osobiste konto w mBank: 46 1140 2004 0000 3402 8076 4772 , z dopiskiem DAROWIZNA

● Wpłacić dowolną kwotę na mój PayPal: paypal.me/PiotrKardas

AKTUALNIE WSPIERAJĄCY CZYLI PATRONKI I PATRONI O!PLA i LUSITANI

Grupa ZACZAROWANEGO OŁÓWKA & PANNY KRESECZKI

Ewa Ciszewska

Grupa TRZECH MISIÓW

Maria Stefańska

Anonim

Grupa BOLKA I LOLKA

Piotr Ciereszynski

Anonim

Weronika Płaczek

Olo Ćwikiel

Tessa Moult-Milewska

Piotr Tokarz

Grupa JACKA I PLACKA

Mateusz Jarczyński

Anonim

Anonim

***